Misyon – Eksen Bant

MİSYONUMUZ

EKSEN BANT , değişim gerekliliğini önceden okuyan , hızlı değişim sürecinde duracağı Yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren,yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan,

kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş; yalnızca üretimde değil, tasarımda,sunumda,pazarlama faaliyetlerinde , tanıtımda , satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen , iş ortakları , müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

EKSEN BANT; verimliliğe odaklı,paylaşımcı, çevre alanında tüm önlemlere haiz,eğitim,sağlık, kültür sanat ve spor gibi alanlara destek veren ve sektöründe örnek bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Eksen Bant , liderlik , öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Türkiye’ye duyduğumuz güvenle uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Grubumuz; yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Eksen Bant, kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk’leri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

MARKALARIMIZ